משטחי עץ באורדילן

משטחי עץ הם בין הפריטים המבוקשים ביותר בתעשיית העץ, ובפרט מאז המצאת המלגזה שהפכה את אותם משטחים לשימושיים במיוחד, כך שאך טבעי הוא שבאורדילן תהיה מחלקה שמתמקדת בייצורם ובמכירתם. בפרט התרחב העיסוק במשטחים – שכידוע משמשים לשינוע מגוון רחב של סחורות וכן אחסונן בכל רחבי העולם – בשנת 2013, כשחברת "אורדילן" רכשה את "טריגולד", מפעל אשר זהו תחום מומחיותו, ייצור משטחי עץ.

במחסן של אורדילן תמצאו בכל נקודת זמן מגוון רחב של משטחי עץ, חדשים כמו גם משומשים, בכל גודל ובצורות שונות, כך שכל לקוח יכול לבחור את המשטחים שהכי מתאימים לצרכים הספציפיים שלו.

איכות ללא פשרות

משטחי עץ נושאים עליהם משקל עצום (עד ל-1,000-1,500 ק"ג) של סחורה יקרת ערך ולעתים גם נוסעים מאות ואלפי קילומטרים, כך שהקפדה על איכות בעת ייצורם ובמהלך אחסנתם עד למכירה ללקוח הינה מרכיב קריטי. כל מי שרוכש משטחי עץ באורדילן יודע בוודאות כי קיבל סחורה איכותית שעברה בקרה ובחינות מדוקדקות, ועל כן יכול להשתמש במשטחים בראש שקט.

האיכות באה לידי ביטוי גם במגוון הרחב של המשטחים, כשבנוסף מציעה אורדילן לא רק משטחים במידות סטנדרטיות אלא גם משטחים בהתאמה אישית כך שגם אם ישנם צרכים ייחודיים ללקוח כזה או אחר הם יקבלו מענה מדויק ואפקטיבי.

עמידה בתקנים עדכניים

משטחי העץ אותם תמצאו במחסן של אורדילן עומדים בתקנים האירופאיים העדכניים ובפרט בתקן החשוב ISPM15 – תקן אשר מאפשר מעבר משטחים אלה גם אל מדינות אחרות ברחבי העולם, שכן משטחי עץ בעלי תקן זה הם משטחים אשר עברו טיפול מיוחד שמגן עליהם מפני חרקים מזיקים ומחלות אחרות. החשש מפני פלישת חרקים לאזורים בהם הם לא נמצאים כיום וערעור המאזן האקולוגי העדין והשביר מוביל לכך שישנה הקפדה רבה על קיום האמנה הבינלאומית אשר מחייבת את המשטחים שנעים ברחבי העולם לעמוד בתקן ה-ISPM15 ומי שרוכש משטחים שלא עברו את הטיפול (בחום או בעישון) יהיה מוגבל מאוד בשימוש בהם.

חדשים או משומשים?

כל מי שמחפש משטחי עץ נדרש לקבל מספר החלטות בטרם הרכישה – מהו הגודל של המשטחים המתאים עבורו, איזה דגם ישרת אותו בצורה המיטבית (קוביות או קורות, כמה כניסות למלגזה, משטח פתוח או סגור ועוד) ועוד בחירה שיש לבצע היא האם להעדיף משטחי עץ חדשים או משטחי עץ משומשים, כשהאופציה השנייה באופן טבעי מוזילה את עלות המשטחים וכן היא ידידותית יותר לסביבה.

אורדילן מציעה את שני הסוגים ובכך מעניקה חופש בחירה מרבי ללקוח.

שירות בסטנדרט גבוה

בעולם של ימינו אין די במוצרים איכותיים במיוחד אלא חשוב מאוד להעניק גם שירות ברמה דומה ללקוחות, ואכן מחלקת משטחי עץ באורדילן אמונה על מתן שירות שכזה – הן ללקוחות הגדולים והקבועים והן ללקוחות קטנים יותר ומזדמנים.

 

אולי יעניין אותך קריאה נוספת על:

 

משטחי עץ באורדילן
5 (100%) 1 vote
0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>