• אודות - אורדילן
עוזי ליכטנברג

עוזי ליכטנברג

מנכ"ל משותף
מוטי תל-אור

מוטי תל-אור

מנכ"ל משותף

אודות אורדילן

אורדילן חברה ליבוא ושיווק בע"מ החלה את דרכה על ידי האב המייסד נחום ליכטנברג ז"ל בשנת 1946 מתוך כוונה ברורה לקדם ולתרום להקמת המדינה שבדרך. לאורך כל השנים נטלה חברת אורדילן חלק בקידום והייתה גורם מרכזי בקידום, פיתוח והובלה של ענף העץ בארץ. את רוחו של האב המייסד ממשיכים כיום בניו עוזי ליכטנברג ומוטי תל אור, מנכ"לי החברה, אשר שואפים להוביל את ענף העץ ולהצעידו קדימה תוך התאמתו לדרישות השוק המשתנות. כחלק מאותה תפיסת עולם של צורך בקידום הענף ופיתוחו, משמש כיום עוזי ליכטנברג כיו"ר ענף העץ ויו"ר ענף לוחות עץ מתועשים בלשכת המסחר ובמסגרת תפקידו שוקד על קידום ההכרה בעץ ושילובו בתחומים השונים כחומר גלם מוביל. כיום השתלב בחברה דור ההמשך שחולק את מושכות הניהול, מפתח תחומי עיסוק נוספים בענף, ומבצר את מעמדה של החברה הוותיקה כחברה חדשנית ומתפתחת אשר צופה נכוחה אל העתיד.

אורדילן פועלת נמרצות בכדי לענות על צרכי השוק והענף השונים תוך מיפוי וחלוקה של כל תחומי הפעילות אשר בראשם ניצבים אנשי המכירות, מהנדסים, אנשי מערך השירות והגבייה והמנהלים מהמובילים והמנוסים בתחום ואשר כל הווייתם הינה לספק חוויית רכישה אמינה, הוגנת, מקצועית וחדשנית לכלל לקוחות החברה.

בהתאם לתפיסת עולם זו מקפידה אורדילן לקיים ולתחזק ארגון גדול ומשגשג שמרכז תחת קורת גג אחת את כל צרכי ודרישות השוק ומתבסס על שלש אבני היסוד של החברה:

  • הלקוח – מתן מענה הולם ויצירתי לכל דרישה של הלקוח, תוך השקעה מתמדת ובלתי – מתפשרת בהבנת צרכיו, שיפור השירות ומיצוב הלקוח כשותף חשוב ומהותי בהצלחת החברה.
  • הספק – יצירה ושימור של קשרים ענפים ומבוססים עם מיטב הספקים בעולם אשר מקנים לחברה יציבות ועוגן לאספקה שוטפת ומגוונת של חומרי הגלם.
  • העובדים – לב ליבה של החברה, שכן ההון האנושי הוא זה שמניע את גלגלי המערכת ומאפשרת את מיצובה של אורדילן כחברה מובילה. זהו גם מקור כוחה, שכן למקצועיות המאפיינת את עובדי החברה אין תחליף והעובדים מהווים את מקור גאוותה. אורדילן מצדיקה באופן פעולותיה, ניהולה והתנהלותה לאורך כל הדרך כי המוניטין שאפיין אותה במשך שנים עדיין תקף ובר קיימא וקהל הלקוחות שהולך וגדל ממחיש ומחזק את עובדה זו יום ביומו.

לצפייה בדירוג אורדילן ברשימת החברות המובילות בתחום העץ והמתכת (B&D)

לצפייה במנהלי אורדילן ברשימת 100 המנהלים הבכירים במשק משנת 2009 ואילך (BDI)