מחסן העצים של אורדילן

המרכז הלוגיסטי של "אורדילן" השוכן במישור החוף הדרומי ובקרבת צירי תנועה מרכזיים הוא אחד מ"סודות" הצלחתה של החברה. בפרט כולל המרכז הלוגיסטי רחב ההיקף – שטחו הוא כ-50,000 מ"ר – מחסן עצים גדול שבכל רגע נתון תמצאו בו מלאי מגוון ונרחב של סוגי העצים השונים אשר החברה מספקת ללקוחותיה. כמות העצים שנמצאת במחסן והמיקום האידיאלי שלו מאפשרים לאורדילן להתחייב בפני לקוחותיה הרבים על זמני אספקה מהירים מאוד, ולא רק להתחייב אלא גם לעמוד בהתחייבויות.

30,000 קוב של עצים מכל הסוגים

עץ הוא חומר גלם פופולארי במיוחד, שמשמש אותנו לאינספור מטרות: דקים, פרגולות, שולחנות, כיסאות, ארונות, מסגרות לתמונות, שידות, מיטות ועוד ועוד.

על מנת לאפשר לאנשי המקצוע בתחום – בין אם נגרים עצמאיים ובין אם מפעלים גדולים, וגם לחובבי ה"עשה זאת בעצמך" שבונים פריטי עץ בכוחות עצמם – ליצור את כל המגוון הרחב של הפריטים יש להבטיח אספקת חומרי גלם מהירה, בכל מצב ולכל צורך, ולשם כך הקימה אורדילן מחסן עצים גדול ובו כ-30,000 קוב של פריטים מגוונים:

* עצים רכים – עץ אורן או עץ לבן.

* עצים קשים – אגוז, דובדבן, בוק, צפצפה, אלון, מהגוני, מייפל ואחרים, הן במתכונת של עצים גושניים (כלומר בגוש אחד, מרובע או מעוגל) והן במתכונת של קורות, ובכל הגדלים.

* מוצרי לבוד – כל סוגי העץ המתועש בהם נעשה שימוש ואשר כוללים בין השאר את המזונית, הפורמייקה ואת ה-MDF.

* משטחי עץ – הן חדשים, הן מוחדשים והן משומשים, בכל המידות ובמבחר אפשרויות מבחינת הדגם.

טיפול מקצועי, תחזוקה מוקפדת

מאפיין בולט נוסף של מחסן העצים של אורדילן הוא הטיפול המקצועי שלו זוכים כל העצים המגיעים אליו ועד לרגע שבו הם משוגרים ללקוח.

התחזוקה המוקפדת מבטיחה לא רק בלאי אפסי אלא גם שכל העצים המגיעים ללקוחות הסופיים יהיו איכותיים ויהוו בסיס איתן לפריטים איכותיים גם כן.

שמירה גם על איכות הסביבה

אורדילן שמה דגש רב לא רק על שמירה על העצים אלא גם על שמירה על איכות הסביבה, וגם במסגרת תפעול מחסן העצים הגדול מוקדשת לכך לא מעט תשומת לב – כך שסביבת העבודה תהיה הן נקייה והן "ירוקה" ויימנעו נזקים אפשריים לסביבה.

בנוסף מקפידה אורדילן לייבא עצים מספקים מורשים העומדים בתקנים בינלאומיים עדכניים ומחמירים במיוחד, ודוגמה לכך היא עץ האיפאה אשר מייבאת החברה ואשר מקורו בכריתה מבוקרת בלבד (שכן בעבר כריתה בלתי מורשית של עץ טרופי מרהיב זה גרמה נזקים חמורים לשטחים נרחבים ביערות הגשם בברזיל).

הכל התחיל מ-300 מ"ר

כשמתבוננים ובוחנים את מחסן העצים של אורדילן על המלאי העצום שבו ועל המערכות המשוכללות שמבטיחות תפעול שוטף יעיל ונקי, אי אפשר שלא להיזכר מאיפה הכל התחיל – שטח צנוע של 300 מ"ר בדרום תל אביב שבו הניח נחום ליכטנברג ז"ל את היסודות לעסק המשפחתי המצליח שכעת מנוהל ע"י בני הדור השני והשלישי.

 

אולי יעניין אותך קריאה נוספת על:

נשמח אם תתנו דירוג
0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>