שדרוג החצר יאפשר לכם ליהנות ממנה הרבה יותר

בניתם בית פרטי ויש לכם חצר מקסימה שהיא רק שלכם. חלקת האדמה הקטנה הזו שבבעלותכם יכולה להיות הרבה יותר מרהיבה ומרשימה וגם להסב לכם הרבה יותר הנאה מטרחה במידה ותעצבו אותה באמצעות כמה פתרונות יצירתיים. טיפוח הירק שגדל בה הוא רק שלב אחד בדרך לחצר בעלת קסם. על מנת שהיא תהיה שימושית לבני הבית וכדי להפוך אותה למקום שבו כל המשפחה תהנה לבלות יחדיו, יש צורך במרכיבים כמו סוכך ודק. מדובר על פתרונות ייחודיים לשדרוג הגינה שיהפכו בהשקעה מינימאלית את הגינה שלכם למקום מושלם לאירוח ולבילוי.

שדרוג החצר תוסיף לה גם ערך מוסף 

מלבד הנושא העיצובי וחשיבות הנוחות, הוספת אלמנטים כמו דק או סוכך מעוצב תעניק לחצר ערך מוסף מכיוון שזה יעניק למקום אווירה כפרית מיוחדת. הגישה החדשה בתחום עיצוב החצר והגן גורסת כי שילוב אלמנטים מהטבע כמו עץ למשל, יעניק דגש ירוק לחצר או לגינה. שמירה על איכות הסביבה וגישה עיצובית ירוקה יותר, זמינה היום לכולם ולא צריך לבנות רהיטים מבוץ על מנת ליישם את הגישה הזו. כל מה שדרוש לשם כך הוא שדרוג הגינה עם דק טבעי ושילוב סוכך מיוחד שייצרו יחד מסגרת אחידה לחצר ויחברו את האווירה שבה לאמא האדמה ולטבע.

בחירת הדק המתאים לחצר

על מנת שהדק שאתם מתקינים בחצר יתאים למבנה החצר וגם ישתלב בעיצוב של פנים הבית, מומלץ לשים דגש על סוג העץ ממנו עשוי הדק. היום ניתן למצוא בשוק דק איפאה, דק קומרו, דק עץ אורן ודק טיק בורמזי. כל אחד מהדקים הללו טומן בתוכו יתרונות וחסרונות ולכל אחד מהם מאפיינים חיצוניים ותכונתיים שמצריכים טיפול ותחזוקה שונה. בעת רכישת דק, כדאי לבדוק את כל הפרמטרים הללו ולא לשכוח את נושא החיבור של  הדק, את הצורה שבה זה נעשה ואת שיטת החיבור בין הקורות עצמן. זה חשוב מכיוון שתהיה לכך השפעה על רמת השימוש העתידית ועל מידת ההנאה שלכם ושל בני הבית מהדק.

שילוב של סוכך זרועות מעוצב

סוכך זרועות מעוצב יעניק לחצר את ההצללה שכה חשובה לנו מכיוון שברוב ימות השנה השמש נמצאת כאן גבוה בשמים והבטחת מקום מוצל בחצר דרושה כדי שהיא תהיה שימושית לבני האדם. ברגע שבוחרים את הסוכך המעוצב, החיבור שלו לסביבה יהיה טבעי יותר ונוכחותו לא תפגע בזרימה של האוויר. התאמת סוג הבד על פי צבעו של הדק שבחרתם, תעניק לחצר מראה מושלם ויוסיף לאווירה מגע של עיצוב אישי.

נשמח אם תתנו דירוג
0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>